The Tender Bar: Now a Major Film Directed by George Clooney and Starring Ben Affleck - J R Moehringer - Böcker - Hodder & Stoughton - 9780340828830 - 7 september 2006
Om omslag och titel inte matchar är det titeln som gäller

The Tender Bar: Now a Major Film Directed by George Clooney and Starring Ben Affleck

J R Moehringer

Pris
SEK 149

Beställningsvara

Förväntad leverans 2 - 9 maj
Lägg till din iMusic-önskelista

Finns även som:

The Tender Bar: Now a Major Film Directed by George Clooney and Starring Ben Affleck

In the tradition of This Boy's Life and The Liar's Club, a raucous, poignant, luminously written memoir about a boy striving to become a man, and his romance with a bar.


384 pages, n/a

Media Böcker     Pocketbok   (Bok med mjukt omslag och limmad rygg)
Releasedatum 7 september 2006
ISBN13 9780340828830
Utgivare Hodder & Stoughton
Antal sidor 384
Mått 134 × 199 × 26 mm   ·   272 g
Språk Engelska  

Andra har också köpt